Product code: A088
Попільниці одноразові
Atma
In stock
396.00 грн
Submit an application
Show all

Невелика кругла настільна штампована попільниця виготовлена з тонкого алюмінію (фольги), екологічно чистого та безпечного матеріалу. Легко чиститься. Ви більше не перейматиметеся тим, що ваша дорога попільниця зламається або подряпає підлогу при падінні зі столу, це зробить ваше життя простішим і комфортнішим.  Діаметр - 8,8 см. Продається в упаковці по 180 шт. Власне виробництво. Попільниці необхідні у будь-якому готелі або мотелі з номерами для курців, у будь-яких розважальних закладах, де дозволено курити, на відкритих майданчиках вуличних кафе і ресторанів. Гості гідно оцінять зручність їхнього розміщення у своїх номерах і на столиках, а персонал гідно оцінять простоту їхнього прибирання.

Призначена  для встановлення у місцях із середнім  рівнем відвідування:  вуличні кафе, виїзні заходи на природі (весілля, дні народження).

Ordering information

The images of the products placed on the pages of our site may differ from the images of the originals provided by our suppliers.

Delivery in Kyiv and Ukraine is carried out by any carrier at the request of the buyer at the carrier's rates (see Payment / Delivery tab ).

All goods with dimensions over 120 cm and weighing over 30 kg are sent only to the FREIGHT offices of Nova Poshta.

Our company has a Return Policy for both goods and cash.

When you register on the site or place an order, you agree to Collect and process personal information.

You can read the terms of the Public Offering Agreement by following the link.

Brand:
Atma
Material:
нержавіюча сталь сатинова
Overall dimensions (HxWxD):
88х9 мм
Producing country:
Ukraine