Product code: DQ015000
Засіб дезинфікуючий DEZOQUATUM 10
Atma, 5 л
In stock
675.00 грн
Submit an application
Show all

Засiб для дезiнфекції шкіри рук медичного персоналу та антисептичної обробки шкіри пацієнтів. А також для швидкої дезінфекції невеликих поверхонь (столи, стільці, ручки дверей, поручні, змішувачі води, диспенсери, кришки унітазів). Засіб ефективний проти грампозитивних і грамнегативних бактерій, виявляє противірусну дію до вірусу поліомієліту та, відповідно, до менш стійких вірусів, зокрема - грипу, вірусу імунодефіциту людини, кору, епідемічного паротиту, вірусних гепатитів А, В, С, D, норо-, аденовірусів, ротавірусних гастроентеритів, ECHO, Коксакі, коронавірусів людини, в тому числі SARS-CoV-2, що викликає COVID-19, та інших вірусів.
Застосування: готовий до застосування засіб, який використовують нерозведеним. На сухі руки нанести 3 мл засобу та втирати протягом 15 секунд. На невеликі поверхні наносять за допомогою розпилювача та серветки. Більш  детальну  інформацію  дивись  в  методичних рекомендаціях або  відскануй  QR-код.
Застереження: для зовнішнього застосування. Не допускати контакту зі слизовими оболонками! У разі потрапляння в очі промити великою кількістю води і за потреби звернутись до лікаря. При випадковому проковтуванні потерпілому рекомендується прополоскати ротову порожнину водою і випити велику кількість води. Не викликати блювоту! За потреби звернутись до лікаря. Засіб є пожежонебезпечним, забороняється виконувати роботи із дезінфекції у приміщеннях за наявності джерел відкритого вогню та тепла. При випадковому розливанні великої кількості засобу забезпечують інтенсивне провітрювання приміщення. Розлитий засіб збирають піском або іншим негорючим матеріалом, що добре поглинає рідину. Очищену поверхню промивають водою.
Склад: 72-77%  спирт  ізопропіловий,  вода  підготовлена,  гліцерин, 0,15%  алкілдиметилбензиламоній   хлорид.
Умови зберігання: в чистих, сухих,  закритих складських приміщеннях,  за  відсутності  прямого  потрапляння  сонячних променів,  у  щільно закритій оригінальній  тарі  на  відстані не ближче ніж 1 м від нагрівальних  приладів, за  температури від +5°С до +25°С.да підготовлена, гліцерин, віддушка.

Ordering information

The images of the products placed on the pages of our site may differ from the images of the originals provided by our suppliers.

Delivery in Kyiv and Ukraine is carried out by any carrier at the request of the buyer at the carrier's rates (see Payment / Delivery tab ).

All goods with dimensions over 120 cm and weighing over 30 kg are sent only to the FREIGHT offices of Nova Poshta.

Our company has a Return Policy for both goods and cash.

When you register on the site or place an order, you agree to Collect and process personal information.

You can read the terms of the Public Offering Agreement by following the link.

Вид упаковки:
каністра
Склад:
72-77% спирт ізопропіловий, вода підготовлена, гліцерин, 0,15% алкілдиметилбензиламоній хлорид. ТУ У 20.2-31287090-008:2020
Brand:
Atma
Volume:
5 л
Producing country:
Ukraine